Rankingi kosmetyków

Witaj w Internetowej Bazie Kosmetyków, w której możesz oceniać wypróbowane przez Ciebie kosmetyki, a także dowiedzieć się przed kupnem danego produktu, jak oceniają go inne użytkowniczki.

Najaktywniejsze recenzentki należą do grona, które regularnie otrzymuje od nas i naszych partnerów nowe kosmetyki do testów. Doceniamy ilość i jakość Waszych recenzji, dlatego zachęcamy do aktywnego tworzenia z nami Kosmetykopedii!

zamknij

Malu Wilz

Malu Wilz

O firmie:Firmę założył w 1985 roku Helmut Baurecht, który obejmował wtedy stanowisko menedżera ds. kosmetyków. MALU WILZ należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie top-wizażystek w Niemczech. Odnosiła międzynarodowe sukcesy jako gwiazda telewizyjna w USA i Azji. Wyrobiła sobie markę jako autorka książek i kompetentny doradca w branży kosmetycznej. Obecnie pracuje jako docent w czołowych niemieckich szkołach kosmetycznych, ma też własną szkołę kosmetyczną w Akwizgranie. Wszystkie zebrane w swoim życiu doświadczenia wykorzystuje w wysokiej jakości asortymencie kosmetycznym, który rozwija się w laboratoriach włoskich, niemieckich, francuskich, japońskich, szwajcarskich, a także w Stanach Zjednoczonych, nie zapominając o instytutach kosmetycznych w kraju i za granicą.

Strona WWW:http://www.maluwilz.pl/profil-firmy.html

ocena i statystyki

średnia ocena: 0.00 1 2 3 4 5

recenzji: 0 produktów: 0

Znajdź kosmetyk

Rankingi i kategorie

Zobacz najlepsze kosmetyki i przeglądaj kategorie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.