Rankingi kosmetyków

Witaj w Internetowej Bazie Kosmetyków, w której możesz oceniać wypróbowane przez Ciebie kosmetyki, a także dowiedzieć się przed kupnem danego produktu, jak oceniają go inne użytkowniczki.

Najaktywniejsze recenzentki należą do grona, które regularnie otrzymuje od nas i naszych partnerów nowe kosmetyki do testów. Doceniamy ilość i jakość Waszych recenzji, dlatego zachęcamy do aktywnego tworzenia z nami Kosmetykopedii!

zamknij

Bioxsine

O firmie:Koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories od ponad dekady buduje silną pozycję w segmencie dermokosmetyków na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria opracowujące formuły produktów oraz prowadzące badania naukowe. Produkty BIOTA łączą w sobie unikalne roślinne składniki (m.in. endemiczne zioła) z doświadczeniem naukowym, co daje bardzo wysoką skuteczność ich działania. Filozofia Biota oparta jest o wiedzę na temat ludzkiego ciała składającego się z 59 pierwiastków, które występują również w ziemi. Te cenne dla skóry składniki przenikają z ziemi do roślin, a laboratoria Biota zadbały aby znalazły się one w szamponie Bioxsine. Budowa skóry głowy i szamponu sprawia, że zawarte w szamponie pierwiastki są dobrze przyswajane zapewniając maksimum skuteczności bez skutków ubocznych. Jakość produktu potwierdzają badania instytutów badawczych, m.in. cenionego Dermatest Germany.

ocena i statystyki

średnia ocena: 0.00 1 2 3 4 5

recenzji: 0 produktów: 1

Produkt sortuj rosnąco sortuj malejąco ocena sortuj rosnąco sortuj malejąco
BIOXSINE serum przeciw wypadaniu włosów
BIOXSINE serum przeciw wypadaniu włosów Firma: Bioxsine
Ranking produktu w kategorii: 52/63

ocena: 1 2 3 4 5 Liczba recenzji: 0

0.0

Znajdź kosmetyk

Rankingi i kategorie

Zobacz najlepsze kosmetyki i przeglądaj kategorie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.